Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Videoja me narkotikë, SPAK thërret Lefter Allën: Duam analizat e testit të drogës

Prokuroria e posacme SPAK ka thirrur Lefter Allën për të dorëzuar analizat e gjakut dhe të urinës.

Një ditë pas nisjes së hetimit për publikimin e videos ku shfaqet duke thither një sasi pluhuri ende të pa përpcaktuar, prokurorët kanë kërkuar analizat e kryebashkiakut.

Gjatë dëshmisë së dhënë një natë më parë në organin e akuzës, Alla mohoi vërtetësinë e videos dhe tha se personi në pamje është aktor.

Por ditën e sotme prokurorët i kanë kërkuar Allës që të dorëzojë në laborator monstrat e gjakut dhe të urinës për të konfirmuar nëse ka përdorur ndonjëherë lëndë narkotike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.