Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Manjani ironizon me Lefter Allën: T’i kete ardhur shikimi para SPAK apo syzet i ka per perdorim te kufizuar

Ish- ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka ironizuar me kryebashkiakun e Bulqizës, Lefter Alla i cili dje u paraqit në SPAK pasi kjo nisi hetimin pas videos me kokainë.

Në fakt dje Lefer Alla është paraqitur pa syzet e tij ku duket në të shumtën e videove dhe fotove në rrjetet sociale, por Ylli Manjani shtron pyetjen si i ka ardhur shikimi para SPAK apo syzet i ka për përdorim të kufizuar.

Manjani shton më tej se Alla ndoshta ka dashur të thotë që s’është ai në video pasi ai ka syze.

STATUSI I YLLI MANJANIT

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet