Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Klaudia Pepa nuk pyet per te ftohtin, zhvishet në mes të borës

Klaudia Pepa, ka zbuluar së fundmi se ka bërë disa ditë pushime. Ajo nuk ka lënë pas dore që të realizojë edhe disa fotografi të bukura për rrjetet sociale.

Në profilin e saj në “Instagram”, Pepa ka postuar dy poza ku shfaqet me kostum të larjes në mes të borës.

E si gjithmonë pozat e saj kanë marrë me mijëra pëlqime. “Sa mirë s’po të mërdhet b**ha ore apo je zjarr përbrenda”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.