Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Humbi vellain sot ne aksident, dedikimi prekes i kryetarit të PD-se

Ardian Vreto me detyrë shef i policisë bashkiake në Përrenjas, humbi jetën tragjikisht mesditën e sotme në aksin Përrenjas-Librazhd, pasi makina me të cilën udhëtonte u përplas dhunshëm me një tjetër automjet.

Vreto ishte vëllai i kryetarit të Partisë Demokratike në Librazhd, Bujar Vreto.

Në një dedikim në profilin e tij në facebook, Vreto ka lënë fjalë të ndjera për vëllain e tij të humbur në aksident.

Ardian ku po shkon vëlla

Ne jemi të tre, pse Zot, pse

Zoti të mori pranë vetes-shkruan Vreto.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet