Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Bes Kallaku gjobitet nga policia, i kerkojne te bejne edhe foto

Aktori Bes Kallaku ka postuar mbrëmjen e djeshme një foto me disa policë te cilet thote se e kane gjobitur.

Krahas fotos ai shkruan se pasi e kanë gjobitur, kërkesa e tyre ishte që të ruanin një kujtim së bashku.

“Mir qe te gjobisin, po thone edhe: A ta bojm i foto???”- ka shkruar Besi përmbi foto me humor.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.