Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Babai gjendet i pajetë, sakrifikon jetën dhe e mbulon me trup djalin e tij

Të paktën 5 të vd ekur dhe mbi 20 të pla gosur raportohen deri tani nga rajoni lindor i Turqisë, i go ditur nga një tërmet i fuqishëm 6.8 ballë i shkallës rihter.

Nga pamjet e publikuara nga mediat vendase, shihet se tërmeti i fuqishëm ka shembur pallate, pamjet janë rrëqethëse dhe kanë tro nditur gjithë rajonin.

Ky është momenti kur babai gjendet i pajetë, sakrifikoi jetën për të shpëtuar djalin e tij duke e mbuluar me trup.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.