Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aksidenti fatal, zbardhet dinamika e ngjarjes ku humbi jeten drejtuesi i mjetit

Një aksident i rëndë ndodhi në orët e mbrëmjes në aksin Përrenjas-Librazhd, ku për pasojë një person ka humbur jetën ndërsa tre të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Sipas policisë në aksident janë përfshirë një makinë tip “Benz” me një makinë tjetër tip “Ford”.

Për pasojë mësohet se drejtuesi i makinës “Ford”,  A.V., rreth 45 vjeç, ka ndërruar jetë në Spitalin e Librazhdit.

Ndërkohë në vendin  e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policia të cilët po hetojnë për zbardhjen e plotë të shkaqeve të këtij aksidenti të rëndë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.