Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Shqiperia rrezikon kapjen totale të shtetit!”, Meta publikon letrën drejtuar “Venecias”

Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta i është drejtuar Komisionit të Venecias “Për dhënien e një opinioni mbi procesin e zgjedhjes së anëtarëve të Gjykatës Kushtetuese në Republikën e Shqipërisë”. Në faqën zyrtare, kreu i shtetit ka publikuar letrën drejtuar “Venecias, ndërsa thekson se Shqipëria rrezikon kapjen totale të shtetit!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet