Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

De Biasi merr ne dore kombetaren e Iranit

Gianni De Biasi do t’i rikthehet punës si trajner. Ish tekniku i kombëtares shqiptare pritet të marrë një tjetër skuadër përfaqësuese, atë të Iranit. Sipas asaj që publikohet në median italiane, De Biasi ka biseduar me drejtuesit e Federatës Iraniane të Futbollit me këta të fundit që i kanë ofruar një kontratë prej 2 vitesh e gjysmë duke menduar edhe për Botërorin e Katarit. Për Gianni De Biasin, Irani do të jetë eksperienca e dytë në drejtimin e një Kombëtareje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.