Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Berisha: Banditet ne parlament, produkt i Edi Rames

Ish-kryeministri Sali Berisha ka hedhur akuza të forta në lidhje me kriminelët në politikë.

Duke folur për biznesmenët, ish-kryeministri Berisha u shpreh se nuk është kundër futjes së tyre në politikë, por sipas tij, biznesmenët janë të ndarë nga kriminelët që ka futur Edi Rama në politikë.

‘Banditët janë produkt i Edi Ramës.

Nuk ka futur askush banditë, vrasës në parlament. I futi Edi Rama.

Por jo vetëm kaq. Janë 15 banditë e kriminelë në bashki’, tha ish-kryeministri gjatë debatit në emisionin ‘Opinion’.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet