Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

5 gjera qe ju permiresojne shikimin

Shikimi është shumë i rëndësishëm për ju. Duhet të keni kujdes për sytë pasi janë aparati më i rëndësishëm në trupin tuaj.

Sytë tuaj u nevojiten që nga ngasja e makinës, filtrimi me ndonjë djalë apo vajzë të bukur e deri te shikimi i gjërave të reja në dhomën tuaj.

Më poshtë janë disa këshilla se si duhet ta ruani shikimin.

Hani mish lepuri.

Mos pini duhan.

Vendosni syze dielli edhe dukeni cool.

Bëni kontrolle të rregullta të syve.

Nëse mjeku ju rekomandon syze, mbani ato.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.