Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Martohet per here te peste Pamela Anderson, bashkeshorti nje 74-vjecar

Pamela Anderson është martuar në heshtje për herë të pest. 52-vjeçarja i tha “Po” martesës me 74-vjeçarin, producentin Jon Peters – i njohur më së shumti për filmat: “Flashdance”, “Witches Of Eastwick” dhe “Batman” – gjatë një ceremonie private në Malibu të hënën, thuhet sipas Reporter Hollywood.

Të dy kanë një histori: Ata u takuan më shumë se 30 vjet më parë kur ai në rezidencën “Playboy”. Burimet shtuan që dyshja janë bashkuar me njëri-tjetrin kohëve të fundit, shkruan DailyMail.

“Ka vajza të bukura kudo. Mund të kem zgjedhjen time, por – për 35 vjet – kam kërkuar vetëm Pamelën”, i tha faqes producenti i filmit ”A Star Is Born”. “Ajo më bën të egër – në një mënyrë të mirë”, ka shtuar tutje 74-vjeçari.

“Pamela nuk e ka parë kurrë potencialin e saj të plotë si artiste. Ajo ende nuk duhet të shkëlqejë në një mënyrë të vërtetë. Ka shumë më tepër brenda saj”, tha Peter për THR.

Ish-burrat e Anderson përfshijnë yllin e muzikës ‘rock’, Tommy Lee, me të cilin ka dy djem të rritur; muzikanti Kid Rock; dhe biznesmenin Rick Salomon (me të cilin ajo u martyua dy herë)./top channel

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.