Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme, Gazeta, Shqip, Online, live 24

Manchester United kërkon shërbimet e futbollistit të Milanit

Dëmtimi i Marcus Rashford, ka bërë që drejtuesit e Manchester United të futen në merkato për të kërkuar një sulmues.

Sipas asaj që raporton “Daily Express”, drejtuesit e United po ndjekin me shumë kujdes situatën e Krzysztof Piatek tek skuadra e Milanit.

Polaku nuk ka shumë hapësira tek kuqezinjtë dhe anglezët po kërkojnë që të përfitojë.

Sipas medias angleze, klubi i Premier Leagues dëshiron që ta marrë sulmuesin në formën e huazimit deri në fund të sezonit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.