Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Kush eshte kryebashkiaku qe u kap duke thithur droge

Kryetari i Bashkisë Bulqizë, Lefter Alla, që shfaqet në një video teksa konsumon kokainë në një lokal.

Ai është biznesmen në fushën minerare.

Tetorin e shkuar Policia arrestoi në Tiranë, djalin e Lefter Allës, shtetasin Enio Alla, 19 vjeç, pasi u kap me 5.2 gram kanabis.

Ndërkohë që vetëm një muaj përpara kësaj ngjarje, në muajin shtator, u plagos shtetasi Vangjel Alla, vëllai I Lefter Allës, ku policia arrestoi dy persona.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.