Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Gazetari jep detaje per videon e kryebashkiakut nga veriu duke thithur kokaine!

Një Kryetar Bashkie është filmuar duke pirë kokainë. Fotot janë publikuar sot në emisionin e Enkel Demit “Abc-ja e Mëngjesit”.

Fotot janë vënë në dispozicion nga gazetari Arta Hoxha.

Pritet që në orët në vijim, gazetari të publikojë edhe videon, ndërsa më poshtë janë fotot ku shihet edhe momenti kur kryebashkiaku është duke pirë kokainë

“Është në ambient publik (lokal), se po të ishte në zyrë nuk ke si e filmon. Nëse e merr narkotikun në banesë apo në një ambient të mbyllur, nuk ka asnjë problem se thua jam përdorues. Përveç faktit që je i zgjedhur vendor, pastaj kalon në një nivel tjetër. Por, nëse e merr në ambient publik ky është problem”, deklaroi Artan Hoxha.

Per here te pare per kete ceshtje u fol ditet e fundit ndersa ka qene edhe perfaqesuesi i opozites Gazmend Bardhi qe tha se ishte ne dijeni te materialit filmik ku kryebashkiaku perdorte lende narkotike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.