Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

Gazetari zbulon detajet: Lefter Alla po konsumonte kokaine, ja provat

Ditën e sotme në media ka qarkulluar me shpejtësi pamjet e kryebashkiakut të Bulqizës i cili konsumon drogë në një lokal.

Mbrëmjen e sotme i ftuar në “Opinion” është gazetari Artan Hoxha, personi i cili bëri për herë të parë publik këtë video.

Gjatë emisionit, Hoxha është ngacmuar nga panelistet duke vënë në pikëpyetje nëse personi i filmuar është Lefter Alla.

Artan Hoxha ka deklaruar me bindje se është kryebashkiaku socialist i Bulqizës, duke shtuar se videoja është më e gjatë dhe se e ai e ka verifikuar personalisht se kush është personi që po konsumon kokainë.

“Videoja është e gjatë, është filmuar mbi kamerat e sigurisë e lokalit të personit në fjal

“Prej 4 muaj e kam patur këtë video. Video është xhiruar pasi ka marrë mandatin. Nga momenti i parë që kam rënë në dijeni, kam qenë duke u marrë me diçka tjetër në Bulqizë.

Me botën e krimit në mineralin e kromit. Duke bërë këto kontakte, rastësisht rashë në këtë video”, -tregoi Artan Hoxha në emisionin Opinion.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.