Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

U qellua me tre plumba ne zemer para lokalit, miqtë ndezin qirinj në vendin ku u vra 28-vjeçari

Një dite pas vrasjes qe tronditi mbrëmjen e djeshme Tiranën, ku në një prej orareve më të frekuentuara të mbrëmjes, në një lokal në zonën e Astirit u vra me armë 28-vjeçari Vilson Tafçiu.

Miqtë e të riut kanë krye homazhe pranë vendit ku mbeti i vdekur me tre plumba i riu, ndërkohë që ende nuk është prangosur asnjë autor i dyshuar për vrasjen.

Shokët e 28-vjeçarit kanë ndezur qirinj në vendin e krimit, dhe kanë shprehur pikëllimin e tyre në rrjetet sociale.

“Mos o vllau jem nuk na besohet! Më është këput shpirti.”- shkruan një person.

Artikuj te tjere mbi kete ngjarje:
Viktima mbahej ne monitorim nga Policia/ Vrasja ne Tirane, ja pista ku po hetohet per eleminimin

Ky është 28-vjecari që u vra në Astir, zbardhen dëshmitë e miqve, ishte me dy femra

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet