Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

U qellua me tre plumba jashte nje lokali, miqte vendosin qirinj ne vendin e krimit

Vilson Tafçiu (Noka) humbi jetën mbrëmjen e djeshme në një atentat në zonën e Astirit, në rrethana ende të paqarta.

Ditën e sotme miqtë e tij kanë shkuar në vendin ku i riu humbi jetën dhe kanë vendosur qirinj në kujtim të tij, duke shprehur edhe pikëllimin e tyre në rrjetet sociale.

“Mos o vllau jem nuk na besohet! Më është këput shpirti.”- shkruan një person.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.