Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Sapo doli nga lavazhi, merr flake furgoni ne Shkoder

Një furgon që transportonte udhëtarë është djegur sot në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pranë kolaudimit të mjeteve në këtë qytet.

Mjeti sapo kishte dalë nga lavazhi dhe më pas është përfshirë nga flakët.

Paraprakisht dyshohet se furgoni që përdorej për transport udhëtarësh në zona të ndryshme, mund të ketë pësuar një defekt teknik. Ndërkohë, shoferi sapo mjeti është përfshirë nga flakët, ka dalë me shpejtësi prej aty.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.