Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Pogradec/ Digjet nje makine ne mes te qytetit

Një makinë në ecje është djegur në unazën e qytetit të Pogradecit.

Zjarrfikësja ka bërë të mundur shuarjen e zjarrit ndërkohë raportohet vetëm për dëme materiale.

Burime nga policia bëjnë të ditur se dyshohet që ngjarja të jetë aksidentale.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.