Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

Elisa Spiropali behet nene per here te dyte, publikon fotot nga spitali

Ministria e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e bukur ajo e ka bërë të ditur vetë nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook ku zbulon edhe emrin e fëmijës.

Elisa është bërë nëna e një djali të cilin e kanë pagëzuar me merin Kren, një emër shqiptar mjaft i veçantë.

Në foton e ëmbël ajo shfaqet së bashku me vajzën e saj Nalta dhe vogëlushin e porsalindur të cilin po e mban në krah.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.