Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Çfarë po ndodh? Aksion i befasishem ne Vlore, zbarkon edhe RENEA

Forcat RENEA dhe Policia e Vlorës aksion në lagjen ’10 korriku’.

loading...

Rekomandojme

Nga të dhënat më të fundit mësohet se RENEA dhe policia e Vlorës po ushtron kontrolle edhe në automjete.

Burime nga policia bën me dije se, priten arrestime të personave të shpallur në kërkim.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet