Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vrasja Tirane/ I riu ne kafe me nje vajze, e thirren dhe e qëlluan

Zbardhen detaje të reja në lidhje me plagosjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në zonën e Astirit në Tiranë.

loading...

Rekomandojme

Dëshmitarë në vendin e ngjarjes kanë bërë të ditur , viktima ka qenë në kafe i shoqëruar me një vajzë.

Një person e ka thërritur të dalë jashtë dhe sapo u riu ka dalë në trotuar është qëlluar me dy plumba.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet