Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vrasja ne Tirane, detaje te reja nga indentifikimi i viktimes

Është zbardhur një pjesë e identikitit të personit të mbetur të vrarë këtë mbrëmje në zonën e Astirit në Tiranë. Sikundër mësohet viktima është i moshës 30 vjeç.

Ai u qëllua me tri plumba në një local në zonën e Astirit ndërsa ishte në shoqërinë e një vajze.

Viktima u thirr nga autori dhe më pas u qëllua në sy të vajzës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet