Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Te shtena me arme ne Teksas, dy te vdekur dhe pese te plagosur

Dy persona kane mbetur te vrarë dhe pesë të tjerë mbetën të plagosur në një klub në San Antonio, në Teksas.

Policia dhe autoritetet e Teksasit njoftuan se një person ka qëlluar me armë brenda në klub.

Shefi i policisë në San Antonio, William McManus tha se ngjarja ndodhi brenda klubit midis një grupi individësh dhe një personi.

Policia është në kërkim të një të dyshuari, tha zyrtari i policise, duke shtuar se është ende e paqartë nëse të shtënat ishte pa dallim apo në shënjestër.

“Jam i sigurt se do ta identifikojmë individin dhe do ta kemi atë në paraburgim më shpejt se më vonë,” tha polici.

Sipas te dhenave, një mashkull 21-vjeçar u gjet i vdekur brenda klubit. Një viktimë tjetër vdiq pasi u gjet në gjendje kritike pa mundur ti mbijetoje plageve.

Autoritetet njoftojnë se po punohet për indentifikimin dhe kapjen e autorit

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet