Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shperthen nje tjeter bombul gazi, plagoset e moshuara ne Durres

Pas Lushnjës, një tjetër bombol gazi ka shpërthyer sot në Durrës, ku është plagosur një 83-vjeçare.

Ngjarja ndodhi rreth orës 12:20, në lagjen nr.14 të qytetit bregdetar. Burime nga policia bënë me dije se nga shpërthimi i bombolës është dëmtuar shtetasja me inicialet S.S., e cila është dërguar në spital për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e mëtejshëm të rrethanave të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.