Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aktori turk pranon se është me origjinë shqiptare

Rejan është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera të momentit, jo vetëm në Turqi por edhe në vendin tonë.

Një postim i fundit i një prej aktorëve, ka treguar se ai është me origjinë shqiptare.

Po flasim për Serdar Rozer, i cili me anë të këtij postimi në Instagram ka thënë se mamaja e tij është nga Kosova.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet