Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Mjegull e dendur ne rruget e Tiranes, veshtiresohet qarkullimi

Mjegulla e dendur ka pushtuar Tiranën mbrëmjen e sotme duke u bere shkak per veshtiresi ne qarkullim.

Ne kushtet e erresires se nates, mjegulla bën që shikueshmëria të jetë e ulët.

Ndërkohë që autoritetet kane apeluar për qarkullim të kujdesshëm për të shmangur aksidente të mundshme.

Nje situate e ngjashme ndodhi pak jave me pare ne zonen e Rinasit dhe te Krujes nderkohe qe muajin e fundit fluturimet nga aeroporti i Prishtines e Tiranes jane veshtiresuar disa here radhazi si pasoje e pranise se mjegulles e cila ka penguar fushepamjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.