Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Milot/ Aksident i trefishte per shkak te parakalimit te gabuar, plagosen dy persona

MILOT

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në hyrje të Rrugës së Kombit në Milot ku janë plagosur dhe dy persona.

Te automjete janë përplasur kurse dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spitalin e Laçit. Shkak i askidentit dyshohet të jetë një parakalim i gabuar kurse një prej të plagosurve ka marrë plagë të rënda në njërë këmbë. Në aksident janë përfshirë një Range Rover, Ford dhe Benz. Kurse aksidenti ka shkaktuar radhë të gjata.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet