Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Zhvishet 50-vjecarja seksi

Aktorja dhe modelja e famshme kanadeze-amerikane, Pamela Anderson, ka vendosur të zhvishet edhe një herë.

Anderson, 52-vjeçare, ka pozuar së fundmi për edicionin italian të revistës së mirënjohur “Vanity Fair”.

Ikona, që tashmë angazhohet si aktiviste për mbrojtjen e të drejtave të kafshëve, ka realizuar një mori fotografish, në disa prej të cilave është shfaqur edhe e zhveshur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.