Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

U arrestua me bashkejetuesin, kush eshte vajza qe u kap ne banese me kanabis çokollate

Marsida Piperi u arrestua mbrëmjen e djeshme në Gjirokastër, në banesë me bashkëjetuesin e saj, në akuzën se po synonin të trafikonin një sasie prej 32.5 kilogramë kanabis në formë çokollate.

32-vjeçarja u arrestua nga policia, në bazë të informacioneve të siguruara në rrugë operative nga burime të ndryshme, për trafikimin e një sasie të konsiderueshme lënde narkotike.

Ajo u prangos bashkë me bashkëjetuesin e saj Fatjon Deda, pasi nga kontrolli në banesë në lagjen “Varosh” të Gjirokastrës, u gjet lënda narkotike e ndarë në pako.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.