Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Ne diten e lindjes, Sara Hoxha zgjodhi torten perfekte

Ditën e sotme, trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha, feston ditëlindjen e saj.

Ajo ka mbushur 24 vjeç dhe nuk ka harruar të kujtojë edhe ndjekësit e saj për ditëlindjen.

Sara publikoi në Instagram një foto të tortës së ditëlindjes dhe vlen të themi se ka bërë një super zgjedhje!

Mbi tortën e bardhë me zemra të kuqe si dekor, qëndronte portreti shumë i ëmbël familjar i Sarës, dy djemve dhe qenit të tyre, duke treguar jetën e saj deri tani.

Mirëpo, Ledioni ku është?!

Me humor Sara ka sqaruar se partneri do të jetë në tortën e darkës, pasi nuk kishte vend tek ajo e mëngjesit.

“Susan Miller thotë që ky do të jetë viti i Bricjapit, por ka disa vite që është viti im. Kështu duket 24-vjetori dhe unë nuk mund të isha më krenare për jetën që kam. Ledionin e kemi tek torta e darkës se s’kishte vend.”- shkruan Sara krahas postimit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.