Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Lorik Cana bëhet baba për herë të dytë, ja emri që zgjodhi për vajzën

Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë, Lorik Cana dhe bashkëshortja e tij, Monica Ercoli, janë bërë prindër për herë të dytë.

Sipas informacioneve mësohet se fëmija i dyrë të dytë është vajzë dhe është pagëzuar me emrin Enkeleida.

Bashkëshortja dhe vajza e Canës duket se gëzojnë shëndet të plotë dhe po shijon lumturinë e ardhjes në jetë të vogëlushes. Cana dhe Monika janë prindër dhe të një djali më të madh të quajtur Boiken.

Mungesa e kapitenit në ndeshjen e bamirsisë të luajtur më 10 janar, ka ardhur pasi ai priste ardhjen në jetë vogëlushes së tij, Enkeleidës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet