Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Eni Çobanit s’i iken inati me Agron Llakaj! Do ma jape shpjegimin…

Në show-n e humorit “Al Pazar”, që transmetohet në “Vizion Plus”, Agron Llakaj ka pasur një pjesë të titulluar “Në gjyq me Lirën”, ku u fol se imitonte juristen, inspiruar nga rubrika e saj në programin “E diela shqiptare”, të titulluar “Shihemi në gjyq”.

Çobani nuk e fshehu dot indinjatën dhe pakënaqësinë që ajo ka ndaj këtij imitimi, i cili, siç thotë ajo, i ka shpërfytyruar figurën e saj. Teksa ishte e ftuar në një emision televiziv, Eni deklaroi se do ta hidhte në gjyq.

 

Megjithatë, kohë më vonë ajo ndryshoi qëndrim dhe gjyqi nuk u bë asnjëherë. Historia nuk vazhdoi më tej, por këtë javë është rikthyer debati në distancë i Enit me Llakajn gjatë emisionit “Rudina”. E ftuar në emision, Eni Çobani u vu përballë një loje me emoji, në të cilën duhej të komentonte fotot që dilnin në ekran.

Një prej tyre ishte edhe fotoja e Agron Llakajt. Sapo e pa foton, Eni u shpreh se nuk do flasë shumë për të, veçse kërkon nga ai një shpjegim.

“Nuk dua të flas më shumë. Ai është artist, secili prej nesh vlerësohet nga publiku. Dhe atij si çdo shqiptari i uroj një vit të mbarë, të suksesshëm dhe me lumturi! Kam pritur gjithë këto vite të marr një shpjegim. Unë jam një njeri shumë i duruar. Nuk kam marrë asgjë personale dhe për keq. Kam kërkuar një shpjegim, shpresoj në 2020-ën ndoshta më vjen një shpjegim”, u shpreh juristja.

Kujtojmë që dy vite më parë, Agron Llakaj e sulmoi fort Eni Çobanin dhe rubrikën e saj të së dielës, “Shihemi në gjyq”. Pasi në emisionin e tij në “Vizion Plus”, “Al Pazar”, Llakaj ishte inspiruar nga zonja Eni për personazhin e Lirës, kjo e fundit u shpreh: “Agron Llakaj ushqehet me mua”.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet