Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Wanda Nara “terbon” me foton e fundit ne Paris, te gjithe syte te tatuazhi i saj

E dashura e futbollistit Mauro Ikardi ka bërë edhe njëherë atë që di të bëjë më mirë, të “tërbojë” ndjekësit e saj në Instagram.

Shpesh me deklarata e shpesh me foto, Wanda Nara, shquhet për guximin e saj për të “trazuar ujëra”.

Këtë herë, Wanda ka pozuar pranë kullës Eifel në Paris, teksa përveç mungesës së të brendshmeve vihet re edhe tatuazhi thuajse në vend intim.

Tatuazhi minimalist është një dallëndyshe dhe kaq kanë dashur ndjekësit e saj në rrjetin social që të shpërthejnë në komente dhe pëlqime.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.