Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Po lundronte ne internet, zbulon tradhtine e gruas me shokun

Një burrë ka kapur gruan e tij duke e tradhtuar me shokun e tyre të përbashkët pasi gjeti një video të saj të zhveshur teksa po bënte dush në shtëpinë e dashnorit.

Burri i hutuar e gjeti videon e gruas së zhveshur në faqen e dashnorit në internet, teksa po lundronte.

Nuk dihet nëse hedhja e videos ka qenë e qëllimshme, apo është hedhur gabimisht.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.