Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Pasi deklaroi hapur dashurine, Rudina poston foto ne krahet e Markut

Mund të cilësohen pa frikë si çifti më i ndjekur për momentin. Bëhet fjalë për Rudina Dembacajn dhe Mark Frrokun, të cilët pak kohë më parë bënë edhe publike lidhjen e tyre. Ishte vet aktorja dhe moderatorja që i vuri pikat mbi ‘I’, teksa postoi foto me ish-deputetin ku deklaronte se e donte.

“E di qe e donit të gjithë, por e kam për vete… exluzive. Për te gjithë ju dashamirës dhe jo, e dua si partner në jetë dhe në biznes…Vit të mbarë, me shumë dashuri Mark dhe Rudi!”, shkroi Rudina pak ditë më parë. Që prej asaj dite duket se Rudina nuk i kursen pozat me partnerin e saj. Aktorja ka postuar një tjetër foto në krahët e të dashurit, ku çifti shihet së bashku ne ambientet e biznesit të tyre.

Tashmë Marku dhe Rudina nuk fshihen më as nga fotot paparacë, por as nga sytë e gjithë publikut që mezi pret të mësojë më shumë detaje nga kjo histori.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. Innada says

    C jane keto kaj.e ordinary per persona fe parendesishem.turp.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet