Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Operacion i madh ne disa qytete, kapet Pajtim Aga me tre te tjere, bllokohen 60 kg droge-cokollate

Një operacion i gjerë policor në disa qytete është duke është u zhvilluar mbrëmjen e kësaj të premte nga Policia e Shtetit.

Policia tha se është goditur një grup trafikantësh.

Burimet thane se 6 persona u kapen në flagrance si dhe është kapur një sasi e madhe, lendë narkotike e llojit çokollate, prej 60 kg”.

Të arrestuarit nga operacioni antidrogë janë Pajtim Aga, Sh.M, E.R. dhe D.M.

Operacioni është në vijim dhe i shtrirë në disa qytete, si Tiranë, Dibër, Fier e Durrës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.