Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Mbreteresha Elisabetta i ben Kate nje dhurate te veçante

Kate Middleton festoi 38 vjetorin dhe Princ Harry dhe Meghan Markle nuk u panë në festën e saj. Por ditëlindja e Middleton nuk u harrua nga mbretëresha Elizabetta.

Ajo i ka bërë një dhuratë të veçantë Kate. Mediat angleze shkruajnë se mbretëresha i ka dhuruar simbolikisht çelësat e pallatit mbretëror ‘Buckingham Palace’

Jo vetëm kaq por mbretëresha i ka dhënë leje që të organizojë një festë për ditëlindjen në 20 janar, në pallatin mbretëror.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.