Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

EMRI, policia identifikon personin qe u rrembye ne mes te rruges ne Kamez

Një person u rrëmbye me makinë nga dy autore të maskuar mesditen e sotme në Kamëz, pasi u dhunua prej tyre në rrugë.

Policia e cila gjeti makinen e pengut tashmë mësohet se ka identifikuar personin që u rrembye peng i cili mesohet se eshte 49-vjeçari Jak Prenga banues në Kamëz.

Makina tip foristradë që e rrëmbeu është larguar në drejtim të Fushë Krujës por policia ende nuk ka rene ne gjurmet e autoreve.

Policia ne komunikaten e saj per ngjarjen, thote se para rrembimit ka pasur përleshje ndërmjet palëve.

Sipas dëshmitarëve okularë, personi që u mor peng është rrahur dhe goditur me sende të forta para se të merrej forcërisht në një automjet fouristradë ngjyrë e bardhë. Gjithçka u filmua nga kamerat e sigurisë, në rrugën “London” të Kamzës.

LEXONI EDHE:
Pengmarrja ne Kamze/ Gjithçka u filmua nga kamerat
Kamez, sherr mes disa personave per makinen, merret peng nje prej tyre
Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet