Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Del emri, kush eshte personi qe u morr peng sot ne Kamez

Është zbuluar identiteti i personit që u mor peng ditën e sotme në rrugën ‘London’ në Kamzë.

Ai quhet Jak Prenga, 49 vjeç, dhe u mor peng mnga dy persona, ndërkohë që për fatin e tij nuk dihet ende asgjë.

Prenga fillimisht u dhunua nga dy persona ndërsa ishte në makinën e tij.

Ata e tërhoqën dhe e futën në makinën e tyre.

Për herë të fundit makina është parë në Urën e Gjoles, ndërkohë që mendohet se ka humbur gjurmët në Fushë-Krujë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.