Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Çmenduri!”, gruaja shkaterron 4 makina teksa nxjerr Range Rover-in nga parkimi

Makinat, parkimi dhe femrat me sa duket nuk do të jenë kurrë një trio që bashkërendohen mes njëra-tjetrës.

Si për ta vërtetuar këtë, sot prestigjiozja britanike “The Sun” ka bërë lajm të ditës një grua e cila po përpiqej të dilte nga parkimi.

Gruaja u përplas me katër makina të tjera teksa përpiqej të nxirrte Range Rover-in e saj nga parkimi i palestrës nga ku sapo ishte stërvitur.

Pasi gruaja arriti të dilte nga parkimi, dëmi që la ishin xhama të thyer, parakolpe të rëna dhe shenja të mëdha gërvishtjeje.

Pronarët e makinave të shkatërruara janë shprehur të tmerruar se kjo është “çmenduri!” dhe e vetmja gjë që mund të bënin ishte të lajmëronin policinë.

Thuhet se gruaja përgjegjëse për këtë katrahurë ishte kthyer në vendngjarje duke pranuar fajin, por duke u shfajësuar se e kishte me nxitim.

Pamje nga parkimi i çmendur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet