Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit - Lajme te Fundit nga Shqiperia

Banesa perfshihet nga flaket ne Laç, nderron jete femija 2 vjeç

Policia e Laçit ka konfirmuar vdekjen e një fëmijë në zjarrin e rënë në shtëpinë e Hakik Çokut në fshatin Sanxhak.

Sipas policisë brenda banesës është gjetur trupi i pajetë i një fëmijë 2 vjeç.

Sot, rreth orës 15:00, në banesën e shtetasit H.Ç., banues në Sanxhak, Kurbin, ka rënë zjarr, ku pas mbërritjes së shërbimeve të Policisë dhe zjarrfikëses, në ambjentet e brendshme të banesës është konstatuar trupi i pajetë i një të mituri, 2-vjeçar.

Nga veprimet e para hetimore rezulton se fëmija ka ndërruar jetë si pasojë e asfiksisë dhe djegies.

Në vendngjarje  grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.