Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Digjet fabrika ne pronesi te kryebashkiakut te Kavajes

Një zjarr i madh ka rënë në orët e fundit në qytetin e Kavajës.

Zjarri thuhet se ka rënë në një fabrikë dyshekësh.

Fabrika mësohet se është në pronësi të babait të kryebashkiakut të Kavajës.

Në momentet e rënies së zjarrit, në fabrikë mësohet se ka pasur punonjës, por pa të lënduar.

Aktualisht në vendngjarje ndodhen punonjësit e zjarrëfikëses.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.