Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dalin pamjet, merr flake makina luksoze ne hyrje te tunelit Elbasan-Tirane

Një makinë luksoze ka marrë flakë në hyrje të tunelit në aksin rrugor Elbasan- Tiranë. Makina është ndezur në flakë teksa ecte.

Fatmirësisht shoferi ka arritur të dalë jashtë automjetit në kohë, duke mos pësuar kësisoj lëndime

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfikësja dhe policia. Si pasojë e marrjes flakë të mjetit është krijuar trafik i rënduar në autostradë veçanërisht në tunel.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet