Dalin pamjet, merr flake makina luksoze ne hyrje te tunelit Elbasan-Tirane

Aktualitet

Një makinë luksoze ka marrë flakë në hyrje të tunelit në aksin rrugor Elbasan- Tiranë. Makina është ndezur në flakë teksa ecte.

Fatmirësisht shoferi ka arritur të dalë jashtë automjetit në kohë, duke mos pësuar kësisoj lëndime

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfikësja dhe policia. Si pasojë e marrjes flakë të mjetit është krijuar trafik i rënduar në autostradë veçanërisht në tunel.

ME TE LEXUARAT