Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Reforma Zgjedhore te mbaroje deri me 15 mars 2020”, zbardhen konkluzionet e tryezes mes paleve

loading...

Rekomandojme

Zbardhen konkluzionet e tryezës së parë të të gjitha palëve për Reformën Zgjedhore.

Një ndër pikat e tryezës, për të cilat palët janë dakordësuar, është që Reforma Zgjedhore të përfundojë jo më vonë se 15 marsi i vitit 2020.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet