Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Renato Mekolli ka pelqyer nje konkurrente te “Hell’s Kitchen” dhe gjerat kane…

Tani që mbaroi sezoni i dytë i programit “Hell’s Kitchen” Renato Mekolli ka treguar disa të pathëna në lidhje me konkurrentët.

Shefi i njohur i kuzhinës është pyetur nga një ndjekës nëse i ka pëlqyer ndonjëra nga konkurrentet dhe ai nuk e ka mohuar këtë.

Madje Renato shprehet se gjërat mes tyre kanë ecur më shumë sesa thjesht një pëlqim!

Por kush është vajza për të cilën flet Renato? E sigurt që dikush i ka rrëmbyer zemrën shefit të njohur, përderisa në një përgjigje të dytë shprehet se nëse do të fejohet këtë do ta thotë në “Hell’s Kitchen 3” që nis në tetor.

Më pas Renato shprehet se është i dashuruar me punën por dëshiron të gjejë kohën e duhur për njeriun e e do:

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet