Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Perfshihet nga flaket shkolla 9-vjeçare ne Laç , nxenesit dalin jashte

Një kabull elektrik është djegur në shkollën 9-vjeçare në Laç, duke përhapur jo pak panik tek nxënësit dhe te mësuesit.

Bëhet me dije se zjarri ka shpërthyer sapo fëmijët janë futur në shkollë. Menjëherë kanë ndërhyrë forcat zjarrfikëse, duke eliminuar flakët.

Nxënësit kanë dalë jashtë ambienteve të shkollës. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur të plotë ngjarjen.

Leave A Reply

Your email address will not be published.