Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Perfshihet nga flaket shkolla 9-vjeçare ne Laç , nxenesit dalin jashte

Një kabull elektrik është djegur në shkollën 9-vjeçare në Laç, duke përhapur jo pak panik tek nxënësit dhe te mësuesit.

Bëhet me dije se zjarri ka shpërthyer sapo fëmijët janë futur në shkollë. Menjëherë kanë ndërhyrë forcat zjarrfikëse, duke eliminuar flakët.

Nxënësit kanë dalë jashtë ambienteve të shkollës. Policia ka nisur hetimet për të zbardhur të plotë ngjarjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet