Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Korçe/ Perplasen dy makina, plagosen rende dy persona

 
KORÇË

Dy automjete janë përplasur në qytetin juglindor të Korçës ku janë plagosur dy persona. Aksidenti mbrëmjen e sotme ka ndodhur në lagjen Nr.9 të Korçës dhe automjetet kanë pësuar dëme të mëdha në pjesët e përparme të tyre.

Ndërkohë Policia është në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet