Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Marina e Getoari sjellin foton nga Dubai, por ka diçka që mori vëmendjen

Moderatorja Marina Vjollca dhe kengetari Getoar Selimi janë një çift tejet i përfolur në publik.

Paraqitja plot stil dhe jeta e tyre luksoze janë ato që komentohen çdo herë në mediet rozë.

Çifti këtë kohë janë duke i shijuar pushimet në Dubai dhe nga atje kanë publikuar imazhe të shumta.

Së fundi ata kanë publikuar një foto e sigurisht që është veshja e tyre ajo që rrëmbeu gjithë vëmendjen.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet